Oferta pracy na stanowisko ds. dozoru i obsługi placu egzaminacyjnego (02/2023)

OGŁOSZENIE

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach ogłasza nabór na wolne stanowisko ds. dozoru i obsługi placu egzaminacyjnego.

Główne obowiązki:

  • przygotowanie placu manewrowego i obiektów, w tym sal wykładowych, do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy oraz szkoleń;
  • przygotowanie pojazdów egzaminacyjnych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy;
  • utrzymanie terenu wokół Ośrodka, w tym terenów zielonych w należytym stanie, porządku i czystości;
  • utrzymywanie elementów infrastruktury Ośrodka w należytym stanie, porządku i czystości;
  • utrzymywanie pojazdów egzaminacyjnych w należytym stanie, porządku i czystości;
  • ogólne prace konserwatorskie;
  • dokładny zakres czynności zostanie określony przez bezpośredniego przełożonego;

Niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie: minimum podstawowe lub zasadnicze

Wymagania konieczne:

  • prawo jazdy kategorii B, inne kategorie będą dodatkowym atutem,
  • predyspozycje osobowościowe: kultura osobista, dokładność, sumienność, dyspozycyjność, komunikatywność

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • własnoręcznie podpisany życiorys (CV),
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    w celu rekrutacji

Początek zatrudnienia: 25.10.2023 r.

Dokumenty należy składać lub przesłać pocztą do dnia  31.08.2023 r. (do godziny 1530)

(termin składania dokumentów minimum 10 dni od dnia opublikowania na stronie BIP WORD w Suwałkach)

pod adresem:

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach
Waryńskiego 24, 16-400 Suwałki
z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko ds. dozoru i obsługi placu egzaminacyjnego”

Aplikacje, które wpłyną do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Treść ogłoszenia wraz z klauzulą informacyjną oraz wzór klauzuli informacyjnej do wypełnienia znajdują się w załączeniu poniżej.

Metryka strony

Udostępniający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach

Wytwarzający/odpowiadający: Mariusz Miłek - WORD Suwałki

Data wytworzenia: 2023-08-09

Wprowadzający: Mariusz Miłek

Data modyfikacji: 2023-08-09

Opublikował: Mariusz Miłek

Data publikacji: 2023-08-09